FAYMONVILLE w nowej odsłonie

1 minuta czytania
Leave a comment

Nie zawsze nowe oznacza lepsze! Wystarczy wykorzystać wiedzę i doświadczenie z branży niskopodwozia, by kilkuletni pojazd dostał nowe życie, a nawet zwiększył swoje możliwości i poszerzył funkcjonalność.

👉 Kolejna firma z branży transportowej zaufała naszej marce. 😊 🏅
„Speckop” z Mogilna zdecydowała się na zakup bardzo mocnej i zwrotnej naczepy niskopodwoziowej marki FAYMONVILLE  MULTIMAX 3-osiowej, typ STZ z roku 2007. Dzięki temu, że przygotowaliśmy naczepę dla Klienta tak, by była gotowa do pracy na jak najwyższym poziomie zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym w każdym szczególe, spełniliśmy oczekiwania Klienta i udowodniliśmy, że używane naczepy, w odpowiedni sposób przygotowane świetnie sprawdzają się  w dalszej pracy. 💪

✔  Naczepa posiadała niski przebieg, który był w 100 % fabrycznie potwierdzony. Była wyposażona w zawieszenie pneumatyczne, układ hydraulicznie skrętnych osi oraz najazdy zdolne do przenoszenia obciążeń o masie ponad 40 ton. 
 ✔ Wszystkie powyższe cechy pozwalają na przewóz ciężkich maszyn przy zachowaniu bardzo dobrej zwrotności całego zestawu. 
 ✔ By jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność użytkowania naczepy, dołożyliśmy pilot do zdalnego sterowania osiami. 
 ✔ Biorąc pod uwagę parametry techniczne, które posiadała naczepa, uzyskaliśmy również odstępstwo od warunków technicznych na dopuszczalną masę całkowitą: 55 000 kg.  

👌 Dzięki naszej owocnej współpracy, Klient może cieszyć się teraz użytkowaniem bardzo mocnego i zwrotnego zestawu do przewozu maszyn budowlanych przy zachowaniu mniejszej ilości osi w naczepie, co w perspektywie dłuższego okresu przełoży się na mniejsze koszty użytkowania. 

Tak przygotowana naczepa idealnie odpowiedziała na oczekiwania naszego Klienta. 👏

Udostępnij: